Testimonials

Testimonials can be added easily using Visual Element in Page Builder

Standard
Pięknie, przytulnie, ciepło i serdecznie, bo z duszą - a duszą tego domu jest Jola! Dopiero co wyjechaliśmy, a już tęsknimy i wrócimy na pewno. Polecam bardzo serdecznie!
Dziękuję za gościnę. Z czystym sumieniem polecam każdemu ten pensjonat prowadzony z sercem i pełnym profesjonalizmem. Warto tu być 🙂
Bardzo dobre warunki (duże pokoje!), smaczne jedzenie i przesympatyczna atmosfera. Było po prostu rewelacyjnie! Polecam obiadokolacje dwudaniowe z deserem - przez dwa tygodnie menu się nie powtórzyło, codziennie coś innego i smacznego. W Pensjonacie Zachęta spędziliśmy pierwsze dwa tygodnie wakacji 2014 r. Wszystkie swoje wakacje chcielibyśmy spędzać w takich warunkach i atmosferze.
Boxed
Agnieszka Lomnicka
— Pięknie, przytulnie, ciepło i serdecznie, bo z duszą - a duszą tego domu jest Jola! Dopiero co wyjechaliśmy, a już tęsknimy i wrócimy na pewno. Polecam bardzo serdecznie!
Iwona Pawłowska
— Dziękuję za gościnę. Z czystym sumieniem polecam każdemu ten pensjonat prowadzony z sercem i pełnym profesjonalizmem. Warto tu być 🙂
Paweł i Magda Żejmo
— Bardzo dobre warunki (duże pokoje!), smaczne jedzenie i przesympatyczna atmosfera. Było po prostu rewelacyjnie! Polecam obiadokolacje dwudaniowe z deserem - przez dwa tygodnie menu się nie powtórzyło, codziennie coś innego i smacznego. W Pensjonacie Zachęta spędziliśmy pierwsze dwa tygodnie wakacji 2014 r. Wszystkie swoje wakacje chcielibyśmy spędzać w takich warunkach i atmosferze.
Quotes
  • Pięknie, przytulnie, ciepło i serdecznie, bo z duszą - a duszą tego domu jest Jola! Dopiero co wyjechaliśmy, a już tęsknimy i wrócimy na pewno. Polecam bardzo serdecznie!
  • Dziękuję za gościnę. Z czystym sumieniem polecam każdemu ten pensjonat prowadzony z sercem i pełnym profesjonalizmem. Warto tu być 🙂
  • Bardzo dobre warunki (duże pokoje!), smaczne jedzenie i przesympatyczna atmosfera. Było po prostu rewelacyjnie! Polecam obiadokolacje dwudaniowe z deserem - przez dwa tygodnie menu się nie powtórzyło, codziennie coś innego i smacznego. W Pensjonacie Zachęta spędziliśmy pierwsze dwa tygodnie wakacji 2014 r. Wszystkie swoje wakacje chcielibyśmy spędzać w takich warunkach i atmosferze.
Carousel